O FIRMIE KO-TRADE

Firma Ko-Trade z siedzibą w Sopocie działa w branży morskiej już ponad 20 lat. Specjalizujemy się w remontach klasowych statków, w dostawach części zamiennych jak i wyposażaniu nowo budowanych jednostek.

Wieloletnie doświadczenie

we współpracy na rynkach bliskiego jak i dalekiego wschodu pozwoliło nam nawiązać kontakty we wszystkich gałęziach morskiego przemysłu stoczniowego.

Naszym głównym atutem są doświadczeni ludzie – stanowimy zgrany zespół o różnych specjalnościach. Współpracujemy z wieloma ekspertami z branży morskiej zarówno z Polski jak i z za granicy.

Blisko współpracujemy ze stocznią remontową Nauta, na terenie której wykonywane są prace remontowe.

Pozostałe prace związane z remontem silników, pomp, wyposażenia pokładowego, automatyki okrętowej oraz elektryki wykonywane są przez naszych wyspecjalizowanych pracowników.

Wszystkie prace wykonywane są pod nadzorem odpowiednich Towarzystw Klasyfikacyjnych.

Firma Ko-Trade udziela na wszystkie wykonywane prace gwarancji.

Dostarczamy części do silników
głównych i pomocnicznych takich firm jak:

- Sulzer
- B&W
- Wartsilla
- Caterpillar
- Man
- I wiele innych

Dla nowobudowanych statków dostarczamy: silniki główne, silniki pomocnicze, wały napędowe, pompy, separatory, boilery, oczyszczalnie ścieków, wyposażenie elektryczne łącznie z automatyką okrętową .

Wyposażamy nowe jednostki
w urządzenia pokładowe jak i pomieszczenia mieszkalne:

- bloki sanitarne
- okna okrętowe – wszystkie klasy p. poż
- drzwi – wszystkie klasy p. poż
- ścianki działowe
- sufity
- wyposażenie kuchenne
- wciągarki różnych typów
- dźwigi pokładowe
- pokrywy lukowe

Dostarczamy gotowe wnętrza również na potrzeby budownictwa lądowego – specjalizujemy się zwłaszcza w dostarczaniu gotowych modułów mieszkalnych lub modułów sanitarnych.

Współpracujemy głownie z Rosyjskimi, Ukraińskimi i Wietnamskimi firmami takimi jak Lukoil, Murmańsk Shipping Company, Chernomorsk Neftegas, PetroVietnam, Petechim, Vietsovpetro dla których z powodzeniem zrealizowaliśmy wiele remontów jednostek typu Neftegas.

Nasz główny cel to solidna, kompleksowa obsługa uwzględniająca indywidualne potrzeby naszych klientów, wysoka jakość dostarczanych produktów oraz terminowość w realizowaniu kontraktów.